E Kitap Yazarak Para Kazanmak

E Kitap Yazarak Para Kazanmak

E Kitap Yazarak Para Kazanmak Hayal Değil - E-Kitap Kazançları
Kim olduğunuzu veya tam olarak bu siteye ne şekilde ulaştığınızı bilemem... Ancak internette geçirdiğiniz zaman israfı diyebileceğimiz boş zamanlarınızı nakite çevirmek istiyorsanız, yaşam kalitenizi yükseltmek istiyorsanız, kendi işinizi kurmak veya ek gelir elde etmek istiyorsanız en somut haliyle kısaca internetten para kazanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz... 
İster ev hanımı olun, ister öğrenci yada hobi olarak yazarlık yapan biri olun artık sizinde para kazandıran bir e-kitabınız olabilecek.
Burada olduğuna göre sen de internetin kazanç olanaklarından yararlanmak istiyorsun demektir.

NEDEN E-KİTAP KAZANÇLARI?

Gelişen teknoloji ile beraber artık herkes özellikle de genç nesil kitaplarını e-kitap okuyucularda taşımaktadır ve bu okuyuculardan okumaktadır. Bu da tabi ki  kullanıcılar açısından göz ardı edilemeyecek önemli bir yarardır...

Peki Bizim Açımızdan Bakarsak ! 

Bildiğiniz gibi e-kitaplar bilgisayar ortamında okunabilmektedir. Yani ne bir kargo, ne bir baskı parasına ihtiyacınız vardır. Siz sadece e-kitabınızı yazar ve satışa sunarsınız. Bu oldukça kazançlı bir iştir. 
E-Kitap Kazançları Size Neler Sunuyor?

E KİTAP KAZANÇLARI SETİNE NEDEN SAHİP OLMALISIN?

 E-Kitap Kazançları Eğitim Seti'ne sahip olman demek geçmişte yapılan hatalara düşmemen demektir. Size sunduğum eğitim seti ile sadece ve sadece boşlukları doldurarak uzman olduğun ya da araştırma yaptığın bir konu üzerine e-kitabını oluşturabilirsin.
Üstelik bu metodu kullanarak sayısızca e-kitap yazarak piyasaya sürebilirsin.
Neden E-Kitap Kazançları Eğitim Seti?

E-kitap kazançları seti ile karşılaşmadan önce aklınızda aşağıdaki sorular olduğuna eminim;
  Akıldaki Sorular
 • Bir e-kitap yazacak kadar uzmanmıyım ki?
 • Hiç bir konu hakkında bilgim yokken yazarak nasıl para kazanacağım?
 • Hadi yazdım nerede nasıl satılacak?
 • Nereden başlayacağım formatım ne olacak?
 • Nasıl pazarlayıp, satışa sunulacak?
 • Sermayem yok nasıl olacak?
 • Ya yazdıklarımı kimse almaz ise?
 • Hangi konuda yazacağım bilmiyorum ki?
Yukarıdakileri veya bunlara yakın bir çok soru sizin de aklınıza gelmiştir. Ama artık merak etmeyin tüm bunları E-Kitap Kazançları seti ile aşacağız... 
Şunu unutma, sıfırdan başlayıp bir konu hakkında e-kitap yazmak ve satılmasını beklemek gerçekten bilmeyen için baya zor gibi görünmektedir. Tabi şu ana kadar...
Şuana kadar yazdığım veya danışmanlığını yaptığım e-kitaplar arasında en çok insanlara yararı olacağını düşündüğüm bir seti sizlere sunuyorum.
Okuma yazma bilen herkes kendi e-kitabını yazarak internet üzerinden gelir elde edecek... 
E-Kitap Yazarak Milyonlar Kazanan 26 Yaşındaki Amanda Hocking'nın Hikayesi

Bazı Kullanıcı Yorumları 

sal34s*** [at] gmai.com : İnternetten kazanç sağlama konusu bana oldukça uzak bir olaydı. İnternette gezinirken size denk geldim ve daha önceden yazdığım yani karalama diyebileceğim notlarımı e-kitap haline getirdim. Şuan Play Store üzerinde 2 diğer sistemlerde de 3 adet e-kitabım satışta. Aylık olarak kazançlarım hesabıma yatıyor. Çok teşekkürler...

sevgi***[at]yandex.com : Bir tesadüf ile tanıştığım bu set ile kendi e-kitaplarımı oluşturma keyfine vardım. Üstelik bu yetmedi kendi bloğumu kurdum ve satışlarımın artmasını sağladım. Elbette bu süreçte sizin destekleriniz hiç eksik olmadı. Bana bu güzel fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim.

selm***[at]gmail.com : Verdiğiniz tiyolar sayesinde sürekli bir gelir yöntemi oluşturdum. Şuan 12. ekitabımı yazıyorum. Üstelik eşimin maaşı kadar bir kazan elde ediyorum. Şimdi bu işi aile işimiz haline çeviriyoruz. Çok teşekkürler ve iyi ki sizinle tanışmışım...

seb***[at]hotmail.com : E-Kitap kazançları ile tesadüfi şekilde tanıştım. Ev hanımı olmam nedeni ile vaktim boldu. Ek gelir fikrine inanmayarak denemek için satın aldım. Şimdi ise yazdığım ekitaplar sayesinde eşimin kazancına yakın aylık ek gelir elde ediyorum. Ayrıca desteğini esirgemeyen ekibe de teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız...

hak***[at]gmail.com : Adamın dibisiniz ne diyebilirim ki. Süper şekilde sizden aldığım bilgilerle kendi ek gelir yolumu çizdim. Şimdi eşime öğretiyorum. Yakında işimi bırakıp tam zamanlı yazıp, yayınlamayı düşünüyorum... Sayeniz de tüm bunlar. Teşekkürler ve sonuna karar param helal olsun...

dark***[at]gmail.com : Bir konu da uzman olmak gerekli diye düşünürken sayenizde hiç bilmediğim konu hakkında bir e-kitap yayınladım. Demek ki eğitim ile mümkün olabiliyor. Herkese sizi tavsiye ediyorum.

keri***[at]yandex.com : Kendimi sayeniz de çok şanslı hissediyorum. Henüz 17 yaşında ve lise öğrencisi olarak iyi şekilde kazanç elde etme imkanı verdiniz. Harçlığı biriktirip tereddüt ile setinizi aldım. Şimdi ise süper bir gelirim var ve bu sayenizde oldu. Şimdi tüm sınıfa sizi anlatıyorum. Yakında da tüm okula anlatırım...:)

yesim3****[at]gmail.com : Corona virüsü nedeni ile evde kaldığım bu günlerde ek iş arayışım doğdu. Tesadüfen internette eğitiminiz ile karşılaştım. Oldukça mantıklı geldi ve hiç düşünmeden katıldım. Şimdi 3 adet e-kitabım ve bir de baskıya hazırladığım bir kitabım var. Hiç aklımda yokken bana sunduğunuz bu fırsat için ne desem boş. Süper hizmetiniz için çok teşekkürler...

serk***[at]gmail.com : İşten ayrıldığım süre zarfında setiniz ile tanıştım. Param zaten azdı ve sigara almak yerine setinizi aldım. Hayatımda verdiğim en doğru karar olduğunu kanıtladınız. Desteğiniz ve sunduğunuz bu set için sonsuz teşekkürler...

Yukarıdaki kullanıcı yorumlarında e-mail adresleri kişilerin isteği üzerine tam olarak paylaşılmamıştır.
E-Kitap Kazançları Eğitim Seti İle Yapabilecekleriniz

PEKİ BU SET İLE NELER YAPABİLECEKSİNİZ? 

 • Sadece boşlukları doldurarak bir e-kitap nasıl yazılır,
 • E-kitap konusunda başarılı olmanızda önemli olan 3 temel püf noktaları öğreneceksiniz,
 • Hangi konular ne kadar kazançlı olabilir ve hangi konuda yazmalısınız bunu öğreneceksiniz, Eğer e-kitap kazançları seti içerisindeki konulardan biri hakkında e-kitap yazdıysanız emin olun başarısız olmayacaksınız.
 •  E-kitap oluşturma şablonu ve kapak tasarımlarını nasıl yapacaksınız bunları size hazır bir şekilde sunuyorum. Siz sadece boşlukları dolduracaksınız, hepsi bu kadar basit ve net...
 • Oluşturduğunuz e-kitapları dünya pazarına nasıl sokacaksınız. Size verilecek bonus ile sizde yazdığınız e-kitabınızı dünya pazarına sokabileceksiniz.
 • KOBO, Amazon, D&R, İdefix ve Play Store vb. gibi dünya pazarına hitap eden sitelerde sorunsuz şekilde e-kitaplarınızı paylaşabileceksiniz.
 • E-Kitabınız İçin Sorunsuz Şekilde ISBN alabileceksiniz.
E-Kitap Kazançları Eğitim Seti Size Ne Kazandırabilir?

E-KİTAP KAZANÇLARI SETİNDE NELERE SAHİP OLACAKSIN?

E Kitap Yazarak Para Kazanmak

Detaylı ve sadece işinize yarayacak şekilde yazmış olduğum, içeriğinde konu seçiminden tutunda kitabınızın piyasada tutulmasını sağlaması için gerekli 3 önemli püf noktalarda dahil bir çok önemli konuları içermektedir.
Öyle ki E-kitap Kazançları serisindeki konular dışında yazılan e-kitapların satılmayacağına eminim.
Size sunduğum konular ve bu konu hakkında detaylı bilgiler bu e-kitabın içeriğinde mevcuttur. Kısa sürede hemen başlayabilmeniz kısa tuttuğum bu e-kitapta yayınlamaya hazır e-kitabınızı çok kısa bir sürede edinebileceksiniz.

Yeni Güncelleme İle Video Eğitimler Eklendi

Yenilenen E-Kitap Kazançları Eğitimi çeşitli online eğitim platformlarda da eğitimlerine başladı. Bu kapsamda bit.ly/TabletWiseEgitim adresinde sunulan ve fiyatı 190 Euro olan eğitim videolarına ücretsiz ulaşabileceksiniz. Sadece ekitapkazanclari.com adresinden yapılan alımlar için hem e-kitaplara hem de video eğitimlerine erişim sağlayabilirsiniz. Video eğitiminde sunulan ana başlıklar şu şekildedir.
E-Kitap Kazançları Videolu Eğitiminin Ana Başlıkları
E-Kitap Kazançları Videolu Eğitiminin Ana Başlıkları
Yukarıda görülen ana başlıklar kendi içinde de sınıflara ayrılmakta ve sizlere gerekli bilgileri sunmaktadır. Tüm detaylı başlıkları incelemek için yukarıda vermiş olduğum eğitim linkine göz atabilirsiniz. Normalde ayrı ayrı satılan bu eğitimleri destek amaçlı ekitapkazanclari.com ziyaretçileri için birleştirdim. Eğitime ulaşmak için siparişiniz sonrasında iletişim bölümünden bize ulaşarak gmail adresinizi iletmelisiniz. Siparişiniz sonrası 24 saat içinde gmail adresinizi iletmezseniz bu bonustan yararlanamazsınız. Bize email adresiniz ulaştıktan sonra 24 saat içinde gerekli izin verilecektir. Videolu eğitime bir ay boyunca erişebileceksiniz. Eğitime Google Drive üzerinden erişim sağlayabileceksiniz. Aklınıza takılan bir konu olduğunda iletişime geçmekten çekinmeyiniz.
Canva.com tasarım platformunu daha önce duymuş olabilirsiniz. Abonelik ücreti 119.99 dolar/yıl şeklindedir. Bu platformda e-kitap kapak tasarımı, reklam şablonları, lisanslı görseller ve sosyal medya paylaşım videoları vb. birçok şablon bulunuyor. Eğer bu eğitimi alırsanız bir haftalık premium üyeliği size hediye ediyorum. Eğitimi satın aldıktan sonra 24 saat içinde verdiğiniz e-mail adresinize canva tarafından davet e-maili gelecektir. E-mail gönderiminden sonra hesabınızı oluşturun veya oluşturmayın bir hafta geçerli olarak kullanabilirsiniz.

Sizin için hazırladığım word şeklinde e-kitap hazırlama şablonu ve ayrıca kapak tasarımı için hazır bir şekilde sadece içeriğini ve rengini belirleyeceğiniz e-kitap kapakları içeren ayrı bir word dosyasına sahip olacaksınız.
Bunlarla beraber nasıl blog veya web sitesi kurabileceğinizi anlattığım Affilli Eğitim setinden iki e-kitabı da sizinle paylaşacağım. Bu e-kitaplar sayesinde ister Blogger tabanlı isterseniz Wordpress tabanlı sitenizi kurabileceksiniz.
 
Belki aranızda sadece web sitesiyle satış yapılsın ama dünya pazarına da gireyim diyenler olabilir. Onlar içinde geçtiğimiz yıllarda isinburada.com için hazırladığım ve hala satışta olan Play Store Yayıncılık e-kitabına sahip olacaksınız. 
Ayrıca Google Ads kullanmak isteyenler için 100 $ kupon kodu alma yöntemi kullanım kılavuzuna sahip olacaksınız. Bu kılavuz site üzerinden satış yapmak isteyenlerin oldukça işine yarayacaktır.

Kısaca yukarıdaki kendi PASİF GELİR kaynağınızı oluşturabileceğiniz tüm malzemeleri sunuyorum.
E-Kitap Kazançlarının Fiyatı Nedir?
Size hayatınızı değiştirebilecek ve pasif gelir modeli olacak bir kaynak sunuyorum. İnternette biraz araştırırsanız bu tip bir projeyi size 4-6 bin TL arası yapan kişilere bile rastlamanız mümkün. Peki FİYATI ?
8 YILDIR KAZANDIRIYORUZ!
E-Kitap Kazançları

1499 TL YERİNE
SADECE
499 TL
KISA BİR SÜRE İÇİN
(TÜM EĞİTİM SETİ FİYATIDIR)
 
https://odaklipazar.com/sepet/?add-to-cart=48314
ÖNEMLİ UYARI: Sitemizde işlem yapan tüm bilgisayarlar ve IP adresleri en güvenli ödeme araçlarından biri olan Odaklı Pazar Firması  tarafından kayıt altına alındığından E-Kitap Kazançları Eğitim Serisi alımında ÇALINTI KREDİ KARTI kullanılması durumunda anında yetkili makamlara bildirilmektedir. Böyle bir niyetin varsa bunu bilmen senin açından iyi olur.
Siz de artık kendi e-kitabınıza sahip olabilir ve sürekli bir gelir sahibi olabilirsiniz. Kısa süreliğine geçerli bu teklifimizi değerlendirin.

Eğitim Fiyatı Yüksek mi? Alternatiflere Bakalım:

Ekonomik nedenlerden fiyat yüksek gelebilir veya uygun bütçeniz yoktur. Bu durumda aşağıdaki linkler üzerinden alternatif hazırladığım e-kitaba ekonomik fiyata sahip olabilirsiniz.


E-Kitap Hazırlama Danışmanlığı

NOT: Ödeme alt yapısı olarak sitemizde Odaklı Pazar Ödeme Sistemi Altyapısı kullanılmaktadır.
Yayıncılık Kurallarımız satışta olan Affilli Eğitim Seti ile aynıdır.
https://www.ekitapkazanclari.com/p/satis-ortakligi.html

28 yorum:

Hatice Karahanlı dedi ki...

Merhabalar eğitim setini aldım ancak alırken affilli eğitim alım sayfasını ağladım. Şimdi ise onu almak istiyorum indirimli fiyattan alabilirmiyim lütfen...

Admin dedi ki...

Merhaba, Hatice Hanım ne yazık ki o teklif sadece bir defa yapılıyor. Kendi sitesi üzerinden belirtilen fiyattan sahip olabilirsiniz. Teşekkürler...

Hayri Gunes dedi ki...

Süper içerik gerçekten çok teşekkürler.play Store hesabini da aldim. Geriye kaldı kitabı yüklemeye...

Sinem dedi ki...

Sizi tebrik ederim ne dediyseniz aynen teslim aldım ve tam da dediğiniz gibi yolları izledim. Güzel kitaplarım şimdi yayında... Çok sağolun...

Zeliha Coskun dedi ki...

Açıkçası bu kadar güzel bir eğitim seti beklemiyordum. Aklımdaki tüm soruların cevabı neydi acaba demeden bu sette buldum. Herşeyi dusunmussunuz teşekkürler...

Hasan Kaplan dedi ki...

Gerçekten değerli bilgiler sundunuz bu seti aldığımda nedir acaba derken bugün 3cu kitabımı yazıyorum. Güzel bir iş oldu benim için sağolun.

Sevda Doganay dedi ki...

Blog yazmayı çok seviyorum ve sayenizde bu yazilarimdan bı e-kitap yaptım. Şuan satışa basladim ve verilen taktikler sayesinde ilk hafta güzel para kazandırdı. Çok teşekkürler tavsiye ederim herkese...

Hamdi Samyel dedi ki...

Yazdıklarımdan bu kadar para kazanabileceğim aklıma gelmezdi. Muhteşem bir ilham kaynağı ve rehber olduğunuz için teşekkürler...

Selin Akyol dedi ki...

Bir öğrenci olarak yazdıklarımdan kazanç saglayacagim aklıma gelmezdi. Herkesin kesinlikle işine yaracak bir eğitim olmuş, teşekkürler...

Hülya Koruklu dedi ki...

14 yaşındaki kızım için bu eğitimi aldım. Sadece tatilini verimli geçirmesini istedim ama o sadece kendi e-kitabını yazmakla kalmadı bunlardan para kazanmaya başladı. Şimdi tek hayali yazar olmak. Herkese tavsiye ederim...

Aysima Haktan dedi ki...

14 yaşında kendi kitabımı yazıp para kazanağım aklıma gelmezdi. Şimdi annemde benim sayemde ikinci kitabını hazırlıyor. O değil babam benden çok kazanıyorsunuz bana da öğretin diye söyleniyor. Çok teşekkürler

Yunus Gunes dedi ki...

Can sıkıntısı ile yazdığım içerikleri bir ekitaba dönüştürüp para kazanmami sağladığınız ve üstüne para kazanma hırsı kazandım ve ikinci kitabımı yazdım. Süper iş iyiki sizi buldum. Teşekkürler.

Merve Aydin dedi ki...

Yardımınız ve sabrımız için çok teşekkür ederim. Sayeniz kitabım Dr, idefix ve Play Store üzerinde satışta. İlk ay 500 TL'ye yakın kazancım oldu. Çok teşekkür eder herkese tavsiye ederim.

Emrullah Genc dedi ki...

Süper bir eğitim seti olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Yazmak dışında bildiğim hiç bir konu yokken bugün 20'ye yakın kitabımı yayınladım. Çok teşekkürler.

Semih Saygın dedi ki...

Malum Korona nedeni ile üniversite tatil oldu. Normalde tatillerde iş arar bulurdum ama şimdi bu imkan yok. Tesadüf eseri bu sete denk geldim ve son paramlar aldım. Size şunu söyleyeyim paranız yoksa bile borç alıp alınabilecek bir eğitim bence. Ben guvendim ve şuan amazondan iyi kazanıyorum. İşte olsam bu kadar kazanamazdim. Kesinlikle deneyin.

Nesrin Cosgun dedi ki...

Ne zamandır takip ediyordum ama fiyat yüksek geliyordu. Şimdi fırsatını bulup aldım ve fiyatı aslında pahalı bile değilmiş. Bu kadar kaliteli bilgileri ben olsan 500den aşağı vermem

Fatih Alacan dedi ki...

Özellikle virüsten evde kaldigim suanlari paraya çevirmeni sağladığınız için teşekkürler. Gerçekten fiyatı dusurmeniz yerinde bir karar olmuş. Umarım uzun süre bu fiyattan olur ve herkes yararlanır. Herkese tavsiye ediyorum sizi...

Neriman Akgün dedi ki...

Beklediğim indirimi yakaladım sonunda süper bir egitimmi fiyatı gerçek bu bilgiler için oldukça ucuz. Sansliyim

Sevgi Yorgun dedi ki...

Tesadüf eseri affilli eğitimi aldım ve sonra bu teklifide görünce dayanamadım. İyiki almışım. 3 hafta geçti yazdıklarımı kitap haline getirip amazona koymayı hiç hayal etmemiştim. Süpersiniz. Herşey için tesekkurler

Selçuk Egri dedi ki...

Hediyelerini aldım ve oldukça şanslı olduğumu hissettim. Daha önce 1200 TL verdiğim e-kitap yayıncılığı düşününce kendimi enayi gibi hissettim. Sizin gibi işini doğru yapanlara rastlamak zor. İyi ki varsınız. Herkese sonuna kadar tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız.

Esra Gunes dedi ki...

Tek kelime ile mükemmel bir hizmet. İlginize ve sabriniza çok teşekkür ederim. Kesinlikle oneriyorum. Çevreme sizi tavsiye ediyorum.

Hasan Engin dedi ki...

Ne yazık ki indirimi kaçırdım.:(( Ama videolar eklenmiş ve indirimi kaçırmam bile karım var ;) Her kuruşuna değdi süper ve herkese tavisye ediyorum bu eğitimi.

Zeynep Hilal Karadağ dedi ki...

Ne diyebilirim ki tek kelime ile süpersiniz. Ne zamandır kendi kitabımı yayınlamak istiyordum ama nasıl olacağına dair fikrim yoktu. Bir ara araştırdım ama oldukça yuksek bı para istediler. Yani sadece kitabımı hazırlamak için 1200 lira istediler. Benimde hayallerim suya düştü dediğim anca bir arkadaşım sizi önerdi. Gerçi o indirimden yararlanmış ama ben bu ücrete bile bayıla bayıla razıyım. İyi ki denk geldim iyi ki aldım. Kesinlikle oneriyorum, paranızı boşa harcamış olmayacaksınız.

Salih dedi ki...

Bayram indirimi olsa ne güzel olur��

Aylin dedi ki...

Merhaba öncelikle size çok teşekkür ederim. Bir kitap çıkartma hayalinden vazgectigim zamanda karşıma ciktiniz. Gerçekten verdiğiniz bu hizmet benim için oldukça umut verici oldu. Eğitimi aldım ve 2 hafat içinde hayalime kavuştum. Üstelik işin en güzel satislar süper gidiyor. Çok teşekkürler.

Nesrin Aydın dedi ki...

Başlangıçta neden bu kadar pahalı diye düşündüm ama almadım. Sonra video eğitiminiz gözüme çarptı ve aldım. Eğitim sonrası ise gerçekten istenilen fiyatın az bile olduğu. Sayenizde kendi e-kitaplarımı yayınlıyor hatta başkalarına bu konuda danışmanlık veriyorum. Sadece kitabımı yayınlama için 3200 TL isteyen ajansın ne kadar sömürücü olduğunu eğitim sonunda anladım. Süper hizmet ve destek için teşekkürler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Merve Akgün dedi ki...

Fiyatı yükselmiş baya ama az bile olmuş. Çünkü verilen fiyatın neredeyse dörtte biri yazara gidiyor. Odaklı pazar çok komisyon alıyor. Üstelik seçeneklerin olması oldukça iyi olmuş. Hizlibul üzerinden destek aldım ve kısa sürede kitabımı yayınladım. Destke hizmeti süper bence deneyin.

Sevilay Gunay dedi ki...

Mükemmel bir hizmet verdiğinizi daha önce söyleyen olmuştur sanırım. Özellikle bütçesi olmayana sunduğunuz bir nimet bence. Başlangıç için bu seçeneği değerlendirdim ve içerik gerçekten başarı olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

Yorum Gönder

E-Kitap Kazançları Eğitim Seti hakkındaki sorularınızı S.S.S. sayfasında bulunmuyorsa iletişime geçebilirsiniz. Yorum kısmına yazdıklarınız onay sonrası görülecektir.

FIRSAT İÇERİKLERİ LİSTESİNE ŞİMDİ ABONE OL!

 
 
EkitapKazanclari.com websitesi ve kitabı herhangi bir şekilde bir firma ile ortaklık içerisinde değildir. Bu websitesi internet araçlarının etkin şekilde kullanımını anlatan faydalı bir sitedir.