Güncel Yazarlık Eğitimi

Güncel Yazarlık Eğitimi

https://www.ekitapkazanclari.com/  https://www.ekitapkazanclari.com  https://www.ekitapkazanclari.com
Güncel Yazarlık Eğitimi
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yazarlık sektörü de farklı boyutlara taşındı. Özellikle E-kitap yazarlığı tüm dünyada pasif gelir modeli olarak kullanılmaya başlandı. Tabi ki işi bilmeyen biri olarak bakıldığında bir e-kitap yazmanın oldukça kolay olduğu sanılabilir. Oysa gerçekte işler ne yazık ki o kadar kolay değildir. Özellikle amacınız bu işten kazanç sağlamak ise gerçekten oldukça zordur. Özellikle yurt dışında e-kitap yazarlığına başlamadan önce güncel yazarlık eğitimi aranır. Elbette güncel yazarlık eğitimi düşündüğünüz kadar ucuz olmuyor.
Eğitimler dışında hazır paket sistem satışları da bulunuyor. Mesela ülkemizde yazdığınız e-kitabı yayınlamak ve Play Store gibi sanal mağazalarda satışa sunmak için hizmet veren siteler mevcut. Ancak bu hizmet için sizden oldukça yüksek ücretler istemekteler. Bunlardan biri en son incelediğim de 6 bin TL ücret talep ediyordu. Normal bir kitabı bastırsanız emin olun daha ucuz olur. Bu tarz sitelere bulaşmayın derim.

Güncel Yazarlık Eğitimi İçin Önerim

Bu konuda öncelikle size önerim online bir eğitim almanızdır. Online eğitimin en büyük avantajı dilediğiniz an geri dönerek tekrar gözden geçirmenize olanak sağlar. Oysa yüz yüze eğitim alırsanız aldığınız notlar ve size verilen notlar dışında geriye dönüp bakacağınız bir kaynağınız olmuyor. Üstelik yüz yüze eğitimler için istenen fiyatlar da oldukça yüksektir.
Güncel yazarlık eğitimi arayışında iseniz ki özellikle amacınız para kazanmak ise sizlere E-Kitap Kazançları Eğitim Seti'ni öneriyorum. Bu eğitim seti yeni yapılan güncellemesi ile birlikte sorunsuz şekilde e-kitabınızı yazmanızı ve satışa sunmanızı sağlıyor. Peki nasıl oluyor bu?
Şöyle ki amacınız para kazanmak olduğunu için hangi konularda e-kitap yazmanız gerektiğini bu eğitim setinde bulabileceksiniz. Analiz yapılarak belirlenen konulardan size uygun olanı seçerek e-kitabınızın içeriğini oluşturmanıza imkan sağlamakta. Bunun yanında size hazır verilecek olan şablonlar sayesinde hem e-kitabınız hem de e-kitap kapağınız hazır olmuş oluyor. Kısaca size düşen nokta e-kitabın içeriğini oluşturmak gerisini E-Kitap Kazançları Eğitim Seti sizlere öğretiyor.
E-Kitap Kazançları Eğitim Seti Güncelleme İçeriği

E-Kitap Kitap Kazançları Eğitimi Güncellemesi Yayında

Yeni güncellemesi ile e-kitap kazançları eğitim seti sizlere sadece e-kitabınızı hazırlama imkanı değil aynı zamanda tanıtım için yardımcı rehberler de sunuyor. Bunların başında ise kendinize ait web sitesi kurma rehberleri yer alıyor. İsterseniz Wordpress tabanlı isterseniz Blogger tabanlı olmak üzere dilediğiniz sistemde sitenizi kurmanız için e-kitaplar sunuluyor. Bununla birlikte 199 TL olan fiyatı şuan için 80 TL'ye çekilmiş durumda. Ayrıca dilerseniz Udemy üzerinden Sertifikalı Wordpress Eğitimi almanız için indirim kodu veriliyor.
Satın alma konusunda size önerim öncelikle OdaklıPazar.com linkine tıklayın. Daha sonra satış ortağı olarak ücretsiz hesabınızı açın. Hesabınızı açtıktan sonra "Pazar" kısmından E-Kitap Kazançları Eğitim Setine satış ortağı olun. Aldığınız satış ortaklığı linki üzerinden satın alım yaparsanız %40 satış ortaklığı komisyonu hesabınıza yansır. Yani başka bir deyişle hem satış ortaklığı havuzuna üye olmuş hem de %40 indirimle E-Kitap Kazanları Eğitim Seti'ne sahip olmuş olursunuz. Satış ortaklığı konusunda daha fazla bilgi için buradaki sayfadan bilgi alabilirsiniz.
E-Kitap Kazançları Eğitim Seti'ni almanız durumunda satış ortaklığı eğitimi konusunda detaylı bilgileri öğreten Affilli Online Kazanç Eğitim Seti'ne indirimli olarak sahip olacaksınız. Şuan bu Affilli Online Kazanç Eğitim Seti'nin fiyatı 155 TL fiyatı ile onlineparakazan.net adresinde satıştadır. Zaman zaman indirimler yapılsa da sadece E-Kitap Kazançları Eğitim Seti'ni alanlara özel fiyat sunmaktadır. Ödeme sonrası bu teklif sayfasına otomatik yöneleceksiniz. Dilerseniz almayabilirsiniz. Ancak bu teklif bir daha yapılmaz. Bu nedenle değerlendirmenizi öneririm. E-Kitap Kazançları Eğitim Seti hakkında bilgi almak için hemen ekitapkazanclari.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Şimdiden bol kazançlar dilerim.

2 yorum:

Serap Alptan dedi ki...

Bu tarz bir eğitim arıyordum istenen ücret en az 3 haneli rakamlardan oluşuyor sizin 80 lira istemeyiz oldukça işime geldi ve hemen almak istedim. Ayrıca konuları açıkça belirtmeniz süper olmuş...

Gürkan dedi ki...

Bu süper hizmet için teşekkürler. Özellikle Udemy sertifikalı eğitim indirimi çok ilgimi çekti...

Yorum Gönder

E-Kitap Kazançları Eğitim Seti hakkındaki sorularınızı S.S.S. sayfasında bulunmuyorsa iletişime geçebilirsiniz. Yorum kısmına yazdıklarınız onay sonrası görülecektir.

FIRSAT İÇERİKLERİ LİSTESİNE ŞİMDİ ABONE OL!

 
 
EkitapKazanclari.com websitesi ve kitabı herhangi bir şekilde bir firma ile ortaklık içerisinde değildir. Bu websitesi internet araçlarının etkin şekilde kullanımını anlatan faydalı bir sitedir.