S.S.S.

S1) E-kitap nedir? 
C1) Emeğinizi, bilginizi bir paket halinde internet ortamında kullanıcılara sunma şekillerinden biridir.

S2) Ödemelerimi nasıl alacağım? 
C2) Seçtiğin sisteme göre çek ile adresinize veya genellikle hesabınıza gönderiliyor.

S3) Paramı alamama durumum var mı?
C3) Şuana kadar kullandığım hiç bir sistemde böyle bir durum söz konusu olmadı, olmayacakta. Çünkü çalıştığım firmalar Xticaret, Google, Clickbank, ClickmerkezOdaklı Pazar başta olmak üzere böyle bir ihlal yapacak firmalar değiller.

S4) Yaşım 18'den küçük bende yapabilirmiyim?
C4) Bu iş için yaş sınırı yoktur. Ancak bazı sitelerde ödemeler için 18 yaşından büyük aile bireylerinden birinin hesabını kullanabilirsin.

S5) Masrafım olur mu ? Olursa ne kadar olur? 
C5) Başlangıç olarak kitap+dilerseniz reklam masrafınız olur. Reklam vermek size kalmış dilerseniz rehberde anlatılan ücretsiz reklam yöntemlerinide kullanabilirsiniz. Eğer adwords reklamı vermek istiyorsanız günlük 5-10 TL ile başlarsınız durumunuza göre...

S6) Kitabı alınca sizinle işim bitiyormu? 
C6) Tabiki hayır:) Setiniz elinize ulaştığında size düşen okuyup uygulamak takıldığınız yerde de bize sormak. Rehberin içinde bulunan iletişim bilgisi ile bizi ulaşabilirsiniz. 24 saat içinde size yardımcı olacağız. Önerimiz acele etmeyin ve sindire sindire mantığı öğrenmeye çalışın kazanç geliyor zaten kendiliğinden...

S7) Yabancı dil gereklimi? 
 C7) Aslında bilinse sizin karınıza ama az çok google translate işinizi görür. Ama ben uğraşamam derseniz yerli sistemleri kullanırsınız. Ayrıca yabacı dil bilmeniz ve dillerde e-kitap hazırlamanız size daha fazla kazanç sağlayabilir. Unutmayın her dilde e-kitap satılır.

S8) Bu bilgileri neden size satışa sunuyorum? Neden ücretli?
C8) Cevap basit aslında, kazancım sadece bu eğitim serisinden değil, bu eğitim serisi ile belli bir güvenilir kitleye ulaşıp tasarlanan projelerime sağlam bir müşteri kitlesi oluşturmayı planladığım için bu bilgileri size sunuyorum. Ücretli olmasına gelirsek, tabi ki bu eğitim serisini hazırlarken bir emek bir zaman harcaması yapılıyor. Ayrıca satış sonrası hizmette veriliyor. Bunlar bedava olan şeyler değil bu nedenle bu eğitim serisi cüzi bir ücret karşılığı satılmakta. Düşünün 10 TL'yi bir paket sigaraya veriyorsunuz kendinizi zehirliyorsunuz. 59 TL'yi E-Kitap Kazançları Eğitim Serisin'e veriyorsunuz sürekli bir kazanç sistemine giriş yapıyorsunuz. Üstelik benim kazancım ise sadece 16 TL oluyor. Gerisi satış ortağı ve ödeme sistemine kesiliyor.

S9) Web sitesi kurmak zorundamıyım? 
C9) Eğer Googe play store gibi sistemlerde satış yapacaksanız çok ihtiyacınız yok. Ancak benim önerim kesinlikle tanıtım veya satış kanalı olması için bir web sitesi şart. Bunun için sana göndereceğim blog hazırlama rehberini kullanabilirsin. Bununla beraber profesyonel wordpress alt yapılı bir web sitesi talep edersen aliarior.com sitemi ziyaret etmende fayda var.

NOT: Aklına takılan soruların cevabı burada yok ise hemen iletişim sayfasındaki e-mail adresinden sorabilirsin. Genellikle hafta içi en fazla 10 dakika içerisinde cevabını alırsın.

https://www.ekitapkazanclari.com/p/satis-ortakligi.html
 
 
EkitapKazanclari.com websitesi ve kitabı herhangi bir şekilde bir firma ile ortaklık içerisinde değildir. Bu websitesi internet araçlarının etkin şekilde kullanımını anlatan faydalı bir sitedir.