S.S.S.

S.S.S.

S1) E-kitap nedir? 
C1) Emeğinizi, bilginizi bir paket halinde internet ortamında kullanıcılara sunma şekillerinden biridir.

S2) Ödemelerimi nasıl alacağım? 
C2) Seçtiğin sisteme göre çek ile adresinize veya genellikle hesabınıza gönderiliyor.

S3) Paramı alamama durumum var mı?
C3) Şuana kadar kullandığım hiç bir sistemde böyle bir durum söz konusu olmadı, olmayacakta. Çünkü çalıştığım firmalar Shopier, Google, ClickbetterClickbank, ClickmerkezOdaklı Pazar başta olmak üzere böyle bir ihlal yapacak firmalar değiller.

S4) Yaşım 18'den küçük bende yapabilirmiyim?
C4) Bu iş için yaş sınırı yoktur. Ancak bazı sitelerde ödemeler için 18 yaşından büyük aile bireylerinden birinin hesabını kullanabilirsin.

S5) Masrafım olur mu ? Olursa ne kadar olur? 
C5) Başlangıç olarak kitap+dilerseniz reklam masrafınız olur. Gerçekte buna masraf değil yatırım demeliyiz. Zaten ek verdiğim toplamda 120 Dolarlık reklam kuponu alma yöntemi verdiğiniz parayı fazlasıyla geri almanız gibi düşünebilirsiniz. Eğer adwords reklamı vermek istiyorsanız günlük 5-10 TL ile başlarsınız durumunuza göre...

S6) Kitabı alınca sizinle işim bitiyormu? 
C6) Tabiki hayır:) Setiniz elinize ulaştığında size düşen okuyup uygulamak takıldığınız yerde de bize sormak. Rehberin içinde bulunan iletişim bilgisi ile bizi ulaşabilirsiniz. 24 saat içinde size yardımcı olacağız. Önerimiz acele etmeyin ve sindire sindire mantığı öğrenmeye çalışın kazanç geliyor zaten kendiliğinden...

S7) Yabancı dil gereklimi? 
 C7) Aslında bilinse sizin kazancınıza ama az çok Google Translate işinizi görür. Ama ben uğraşamam derseniz yerli sistemleri kullanırsınız. Ayrıca yabacı dil bilmeniz ve diğer dillerde e-kitap hazırlamanız size daha fazla kazanç sağlayabilir. Unutmayın her dilde e-kitap satılır.

S8) Bu bilgileri neden size satışa sunuyorum? Neden ücretli?
C8) Cevap basit aslında, kazancım sadece bu eğitim serisinden değil, bu eğitim serisi ile belli bir güvenilir kitleye ulaşıp tasarlanan projelerime sağlam bir müşteri kitlesi oluşturmayı planladığım için bu bilgileri size sunuyorum. Ücretli olmasına gelirsek, tabi ki bu eğitim serisini hazırlarken bir emek bir zaman harcaması yapılıyor. Ayrıca satış sonrası hizmette veriliyor. Bunlar bedava olan şeyler değil bu nedenle bu eğitim serisi cüzi bir ücret karşılığı satılmakta.

S9) Web sitesi kurmak zorundamıyım? 
C9) Eğer Googe play store gibi sistemlerde satış yapacaksanız çok ihtiyacınız yok. Ancak benim önerim kesinlikle tanıtım veya satış kanalı olması için bir web sitesi şart. Bunun için sana göndereceğim blog veya site hazırlama rehberlerinden birini kullanabilirsin. Bununla beraber profesyonel wordpress alt yapılı bir web sitesi talep edersen aliarior.com sitemi ziyaret etmende fayda var.

S10) Peki yayında olan bir örnek kitabınız var mı?
C10) Evet şuan satışta olan 20'den fazla e-kitabım var. Bunların bir kısmı İngilizce, bir kısmı Türkçe'dir. Mesela Google Play Store üzerinde en çok satılan e-kitabıma buradan ulaşabilirsiniz. Aynı sayfa üzerinde diğer e-kitaplarım da görülmektedir.

S11) ISBN alımı için ne kadar para veririm?
C11) ISBN alımı ücretsizdir.

S12) D&R veya İdefix platfromunda yayın için para verecekmiyim?
C12) Tüm platformlarda e-kitap yayınlama ücretsizdir.


NOT: Aklına takılan soruların cevabı burada yok ise hemen iletişim sayfasındaki e-mail adresinden sorabilirsin. Genellikle hafta içi en fazla 10 dakika en fazla ise 24 saat içerisinde cevabını alırsın.

Hemen Rehberine Sahip ol!

https://www.ekitapkazanclari.com/p/satis-ortakligi.html

FIRSAT İÇERİKLERİ LİSTESİNE ŞİMDİ ABONE OL!

 
 
EkitapKazanclari.com websitesi ve kitabı herhangi bir şekilde bir firma ile ortaklık içerisinde değildir. Bu websitesi internet araçlarının etkin şekilde kullanımını anlatan faydalı bir sitedir.